17
2020
2014-10-10

Akcja, która jednoczy ludzi


Chcesz zostać tak zwanym SuperW, czyli wolontariuszem Szlachetnej Paczki? Jeśli tak, to lepiej się pośpiesz! Nabór wolontariuszy potrwa tylko do 20 października.

Szlachetna Paczka to akcja organizowana corocznie od 2000 roku. Z roku na rok "paczka" coraz bardziej się rozrasta. Po raz trzeci akcja odbędzie się na terenie powiatu sokołowskiego. W zeszłym roku pomoc w postaci paczek otrzymało ponad 17 tysięcy rodzin z całej Polski (w tym 30 rodzin z naszego  powiatu ). 
 
Jak mówi Aleksandra Zakrzewska - Murawa, koordynatorka projektu na terenie naszego powiatu, akcja co roku jednoczy potrzebujących, wolontariuszy, darczyńców przygotowujących pomoc materialną i dobroczyńców finansujących organizację projektu.
 
- Ja pokochałam ten projekt, ponieważ widzę jak jednoczy i rozwija, inspiruje do zmiany, do przekraczania własnych ograniczeń, do podejmowania wyzwań, do służenia innym. Zapraszam do dołączenia do projektu - jako wolontariusze oraz darczyńcy - mówi A.Zakrzewska - Murawa. - Jeśli masz wokół siebie osobę, której potrzebne jest wsparcie i obecność drugiego człowieka - zgłoś ją do projektu. Jeśli natomiast sam jesteś osobą, która wierzy w ludzi, wierzy w zmianę - dołącz do naszej grupy jako wolontariusz - dodaje koordynatorka. 
 
Nabór wolontariuszy potrwa do 20 października. Aby nim zostać, w pierwszej kolejności należy odwiedzić stronę internetową: www.superw.pl Do zadań wolontariuszy należy m.in. poszukiwanie darczyńców, współpraca z nimi, organizacja magazynu, transport paczek oraz spotkania z rodzinami będącymi w trudnej sytuacji materialnej.

KW

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe