17
2020
2019-12-13

"Ach ten Broadway" w wykonaniu Voci Cantati


Po wielu miesiącach prób i przygotowań, stało się – deski SOK zamieniły się w wielką scenę teatru muzycznego! To wszystko za sprawą kolejnego projektu Voci Cantati pt. „Ach, ten Broadway!”, w trakcie którego rozbrzmiały największe przeboje musicalowe, w brawurowym wykonaniu sokołowskiego zespołu. Jak można się było spodziewać ten spektakl to kolejny strzał w dziesiątkę!

Koncert premierowy, który odbył się 8 grudnia od pierwszego utworu podbił serca publiczności! Śpiew, taniec, światła, muzyka, gra aktorska… wszystko, co składa się na musical rozbrzmiało tego wieczoru w SOK. Przestrzał utworów był ogromny, lecz zespolone zostały w snującą się muzyczną podróż przez najpiękniejsze tytuły wielkich dzieł, m.in. „West Side Story”, „Grease”, „Metro” czy „Chicago”. Nieprzewidywalność, zmiany wątków emocjonalnych, zawodowo śpiewane utwory, kolorowe stroje zdziały cuda – widownia była w ciągłej kontrreakcji z artystami.

Jak na wielki projekt przystało, zaangażowanych w spektakl były dziesiątki osób. Voci Cantati, oprócz wokalu, zaprezentowało swoje umiejętności taneczne, doskonaląc się pod okiem choreografa Kamila Brewczuka. Do udziału w koncercie zaproszono także dwie grupy taneczne Black Code Dance Studio- i ich choreografa Justynę Orzechowską oraz Jocker Dance Center z choreografem Kamilem Brewczukiem. Artystom akompaniowała formacja Trochę Jazzu, którą kieruje Piotr Jankowski. Za scenariusz i reżyserię koncertu, a także przygotowanie wokalne odpowiadała Bożena Kaczmarek, kierownik i dyrygent Voci Cantati.

Zespół szczególne podziękowania kieruje do Sponsorów:

- Firmy StalFa Sp. Z o.o., która zaprojektowała i wyprodukowała schody sceniczne
  oraz barierki do podestów,
- DJ Ess – efekty specjalne w postaci ciężkiego dymu,
- Efekt Studio – pomoc w przygotowaniu dekoracji.
Info: SOK 
Fot. Janusz Mazurek

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe