43
2019
2015-11-26

Aby kontakt z wykonawcą był szybszy....


W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców, Polska Energia Wiatrowa udostępniła stronę internetową dotyczącą budowy farmy wiatrowej, planowanej na terenie gmin: Sokołów Podlaski i Bielany. Jest to jedno z założonych działań mających na celu ułatwienie kontaktu oraz pomoc w uzyskaniu informacji o inwestycji. 
 
Na stronie www.fwbielany.pl można znaleźć informacje zarówno o projekcie, jak i odpowiedzi na najważniejsze dla mieszkańców pytania oraz aktualności związane z odnawialnymi źródłami energii. Dostępna na stronie skrzynka kontaktowa umożliwia także szybki kontakt z wykonawcą. 
 
- Rozumiemy, że inwestycja wywołuje szereg pytań. Bardzo zależy nam na kontakcie z mieszkańcami, aby mogli oni uzyskać rzetelne i pełne informacje zarówno na temat projektu, jak i energii wiatrowej - mówi Mikołaj Kuczyński, kierownik projektu Farma wiatrowa Bielany.

Prowadzący projekt będzie na bieżąco informował o kolejnych działaniach komunikacyjnych skierowanych do mieszkańców gmin Sokołów Podlaski i Bielany. Zachęca także do kontaktu.  
 

« wróć | komentarze [3]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Będziecie mieli kontakt - a jakże , bezpośredni .

kontaktowy
2015-11-29 15:25:38

Niech inwestor w swoim miejscu zamieszkania buduje wiatraki .

jestem przeciw ...
2015-11-28 16:03:51

Trzymam kciuki. Mam nadzieję, że powstanie jak najwięcej wiatraków w naszej okolicy.

Yy
2015-11-27 15:36:25
Strona 1/1


Dane kontaktowe