25
2019
2016-04-16

A jednak w Siedlcach?


Baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego powstanie w Siedlcach. To już niemal pewne! Ustalono nawet datę rozpoczęcia prac. Sokołowscy samorządowcy są bardzo oburzeni.

- Zabrali nam bazę. To niesprawiedliwe! - podkreślają zgodnie samorządowcy z całego powiatu.
 
Ich oburzenie jest bardzo uzasadnione. Baza miała bowiem powstać w Sokołowie, w pobliżu zakładów mięsnych. Wszystko było już dopięte na ostatni guzik. Tymczasem, niemal w ostatniej chwili, plany zostały zmienione. Co prawda ministerstwo zdrowia nie podało jeszcze oficjalnego komunikatu o zmianie lokalizacji, ale to niemal pewne. Władze Siedlec podają już oficjalnie datę rozpoczęcia prac. W Siedlcach. Baza ma powstać przy ul. Jana Pawła ll, w pobliżu stadionu.  

Więcej w papierowym numerze.

KW
fot. Wikipedia

« wróć | komentarze [5]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Podążając tokiem myślenia, kto większe ten silniejszy, może w ogóle pobudujmy bazę w Warszawie :). Totalna żenada. Jedynym kryterium powinien być tzw. okręg zasięgu działania oraz ogólna ekspertyza i jeśli Sokołów wypada lepiej to właśnie tam powinna zostać zbudowana baza. Jeśli Siedlce to Siedlce. Na prawdę nie powinno mieć znaczenia wielkość miasta ani żadne wpływy i warcholstwo jego mieszkańców. Czyli jeśli okazałoby się, że najlepszą lokalizację ma Kosów Lacki czy inna miejscowość to właśnie tam powinna powstać baza. Zresztą nie ma co się oszukiwać wszystkie miasta w okolicy są miastami prowincjonalnymi i żadna baza tutaj nie pomoże, ale najwidoczniej niektórzy z Siedlec uważają inaczej. Więcej pokory, myślenia i pozytywnej współpracy, a zobaczycie do czego możecie dojść i jak wielkie rzeczy potraficie osiągnąć. Pozdrawiam


2016-04-19 17:03:24

Karol no proszę Cię ten "nasz zakonnik" to nic nie znaczy,to taki pozer z wielkim EGO .Nie pamiętam aby się angażował w co kolwiek .Taki człowiek nijaki jest bo jest..


2016-04-18 18:49:16

No to będzie wojenka wśród swoich. Który pisuar silniejszy, nasz czy siedlecki. My mamy jednego zakonnika PC- Maćka żmijkę. Oni mają trochę wyższego zakonnika z PC a za to tchórzowatego. Ciekawe jak zakończy się pojedynek żmijki z tchórzem.

Karol
2016-04-17 13:36:48

nic mnie nie dziwi, samorządowcy, dyrektorzy, prezesi, też z Siedlec.

marian
2016-04-17 06:59:13

A w Sokołowie są jacyś samorządowcy?. Śmieszne!.

popo
2016-04-16 18:11:33
Strona 1/1


Dane kontaktowe