17
2020
2013-11-05

50 lat razem...


Niektórzy twierdzą, że wytrwać w małżeństwie kilkanaście lat to niezły wyczyn. Czym jest zatem małżeństwo z 50-cio letnim stażem? Wyczynem jakich mało!

Taki wyczyn osiągnęło w tym roku 17 par z Sokołowa Podlaskiego. Dostojni Jubilaci spotkali się w czwartek, 24 października w sali konferencyjnej Urzędu Miasta, aby z rąk burmistrza Bogusława Karakuli oraz kierownika Urzędu Stanu Cywilnego  Sokołowie Podlaskim Małgorzaty Olędzkiej odebrać odznaczenia za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Oto lista małżeństw: Lucyna i Eugeniusz Banaszkowie, Krystyna i Władysław Borysiakowie, Zofia i Stanisław Brzozowscy, Maria i Henryk Jałkowscy, Maria i Antoni Janiccy, Mirosława i Zygmunt Jankowscy, Krystyna i Andrzej Kublikowie, Józefa i Józef Kuleszowie, Henryka i Bolesław Lesiszowie, Irena i Stefan Ładziakowie, Pelagia i Zygmunt Pielechowie, Marta i Stanisław Romańczukowie, Józefa i Jerzy Urbanowie, Wanda i Marian Wyszomirscy, Barbara i Włodzimierz Wyszyńscy, Teresa i Józef Załęscy, Zofia i Edmund Zdanowscy.
Oprócz odznaczeń były życzenia, toasty, poczęstunek, a także... śpiew, muzyka oraz tańce.

KAMIL WASZCZUK / fot. UM Sokołów Podlaski


« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Gratuluję wszystkim jubilatom i życzę zdrowia

stach
2013-11-13 06:46:15
Strona 1/1


Dane kontaktowe