43
2019
2015-10-29

45 lat w służbie dzieci i młodzieży


W piątek 17 października Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Sokołowie Podlaskim uroczyście świętował 45-lecie istnienia.
 
Z tej okazji w kościele p.w. Św. Jana Bosko biskup drohiczyński Tadeusz Pikus sprawował mszę św. koncelebrowaną. Dalsza część obchodów miała miejsce w budynku szkoły. Tam byli obecni liczni goście: duchowni na czele z bp. T. Pikusem, parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele władz oświatowych, szkół i przedszkoli z terenu miasta, placówek kultury i stowarzyszeń, poprzedni dyrektorzy szkoły i emerytowani pracownicy, rodzice, uczniowie i nauczyciele. Dyrektor Beata Biernat w okolicznościowym wystąpieniu zaprezentowała historię i teraźniejszość placówki powołanej przez Prezydium Powiatowej Rady Narodowej w Sokołowie Podlaskim 
z dniem 1 września 1970 roku jako Szkoła Podstawowa nr 5. Nie zabrakło wystąpień gości, gratulacji i życzeń, kwiatów i upominków dla szkoły i jubileuszowego tortu. Uczniowie przygotowali specjalna część artystyczną. Goście otrzymali od dyrekcji pamiątkowe statuetki, jako wyraz podziękowania za serdeczną pomoc szkole. Uroczystość zakończył obiad w świetlicy szkolnej.
 
JO

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe