17
2020
2019-02-15

34-latek zaatakował 11-letniego chłopca


W środę 13 lutego 2019 r. w godzinach porannych w Sokołowie Podlaskim 11-letni chłopiec został zaatakowany podczas drogi do szkoły. 34-letni mężczyzna kopnął chłopca w brzuch, po czym zabrał mu telefon. Napastnik najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych w Sokołowie Podlaskim. Gdy 11-letni chłopiec szedł jak zwykle do szkoły, podszedł do niego mężczyzna, który kopnął go w brzuch i zabrał telefon. Po czym mężczyzna uciekł w pobliskie blokowisko. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia dyżurny sokołowskiej policji skierował tam policjantów. Podczas patrolowania ulic policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zauważyli podejrzanego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął przyspieszać kroku.

Dzięki szybkiej reakcji policjantów mężczyzna został zatrzymany. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego, który posiadał przy sobie telefon chłopca. Dzisiaj Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim przychylił się do wniosku Policji oraz Prokuratury Rejonowej w Sokołowie Podlaskim i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 12 lat więzienia.

mł. asp. Jakub Więsak
Fot. KPP w Sokołowie Podlaskim

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe