17
2020
2015-07-04

3 pkt Kosovii, porażka Jabłonianki


Ostatnie kolejki zarówno w siedleckiej lidze okręgowej jak i A-klasie przyniosły piłkarzom drużyn z regionu bardzo skrajne emocje.

Po remisie Podlasia Sokołów Podlaski, występująca w tych samych rozgrywkach Jabłonianka Jabłonna Lacka dosyć wysoko przegrała na wyjeździe z Sępem Żelechów. Ostatecznie podopieczni Rusłana Mielniczuka zakończyli sezon na ósmej pozycji w tabeli z dorobkiem 39 punktów. Za to w bardzo efektowny sposób zmagania ligowe zakończyli zawodnicy Kosovii Kosów Lacki, pokonując na własnym boisku Błękitnych Stoczek 3:1. Natomiast piłkarze Zorzy Sterdyń nie przystąpili do gry przeciwko Płomieniowi Dębe Wielkie, kończąc sezon na ostatnim miejscu w A- klasie i spadając z ligi. Kosovia uplasowała się w tabeli na dziesiątej pozycji z dorobkiem 33 oczek.
 
Sęp Żelechów – Jabłonianka Jabłonna Lacka 3:0
Skład Jabłonianki: Balicki – Graw, Ołtarzewski, Milik, Mielniczuk –Świnarski, Zawadzki, Zdunek, Wierzbicki – Przesmycki, Krysiński
Płomień Dębe Wielkie - Zorza Sterdyń 3:0 walkower
 
Kosovia Kosów Lacki – Błękitni Stoczek 3:1
Bramki dla Kosovii: Tomasz Rępa 10, Krzysztof Żochowski 32, Tomasz Wojtczuk 42
Skład Kosovii: 1. Dec - 3. Ajdys (80 16. Kurełek), 20. Domański, 2. Karędys, 6. Mróz, 4. M. Zalewski, 7. Zegadło, 9. Żochowski, 14. T. Wojtczuk, 11. Jaszczur (65 15. Laskowski), 8. Rępa (80 17. Augustyniak)

Przemysław Wiatrowski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe