17
2020
2018-12-27

27 Finał WOŚP już 13 stycznia!


13 stycznia nad Sokołowem i powiatem po raz kolejny pojawią się wośpowe anioły w postaci kwestujących na ulicach młodych ludzi. Wszystko za sprawą 27. Finału WOŚP, który w tym roku odbywa się pod hasłem POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE - Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Sokołowski sztab po raz kolejny zawiązany został przy Ośrodku Szkoleniowym Auriga Pawła Hilaruka.

Dzięki uprzejmości sokołowskiego starostwa znów zagramy w hali przy Zespole Szkół im.K.K.Baczyńskiego. Przez cały dzień młodzi ludzie prowadzić będą kwestę uliczną na terenie miasta i powiatu. Gramy w Sokołowie Podlaskim, Niecieczy, Skibniewie, Kosowie Lackim, Repkach, Nowej Wsi, Ceranowie, Bielanach, Jabłonnie Lackiej. Pieniądze przez cały czas będą liczyć pracownicy Banku Spółdzielczego w Sokołowie Podlaskim. Od 10.00 oddać będzie można krew w krwiobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa Krwiolecznictwa w Warszawie.

W Sokołowie ruszamy o godzinie 12.30 - VI biegiem ulicznym „Policz się z cukrzycą”. W tym roku bieg odbędzie się w 2 kategoriach wiekowych. Zapisywać się na niego można m.in. w dniu finału w biurze biegu na hali. Serdecznie zapraszamy do sklepiku z gadżetami WOŚP, na prezentację sprzętu zakupionego przez Fundację WOŚP dla sokołowskiego szpitala. Zachęcamy do zarejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku w DKMS POLSKA. Podczas 27 finału spróbować będzie można produktów SOKOŁÓW SA, OSM Kosów Lacki oraz smakołyków Koła Gospodyń Wiejskich z Grochowa, a także smacznego bigosu. Podziwiać będzie można Sokołowskie Klasyki i skorzystać z dmuchańców dla dzieci. Przedszkolaki zaś będą mogły wziąć udział w quizie o WOŚP.

Na wośpowej scenie wystąpią: Kapela Wuja Krzycha, Szara Band, Prowokacja, grupy taneczne: JDC Kamil Brewczuk, HHDF z Sokołowskiego Ośrodka Kultury, Orkiestra Dęta OSP Sokołów Podlaski, zespół Freestyle. Gwiazdą wieczoru będzie zespół POWER BOY.

Serdecznie zapraszamy na licytacje gadżetów WOŚP i przedmiotów podarowanych przez darczyńców. Finał zakończy tort i „Światełko do nieba” około godziny 20.00. Bądźmy tego dnia razem!


Info: Powiatowy Sztab WOŚP 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe