42
2019
2017-12-19

26 finał WOŚP zagra w całym powiecie


Po raz kolejny w całym powiecie sokołowskim rozbrzmi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 14 stycznia 2018 roku podczas 26 Finału WOŚP wolontariusze będą zbierać pieniądze „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

W akcję włączają się najmłodsi - przedszkolaki oraz uczniowie sokołowskich i powiatowych szkół w ponad 10 miejscowościach.
Podobnie jak w roku ubiegłym centrum sztabu będzie hala sportowa przy Zespole Szkół Nr 1, gdzie na wszystkich czekać odbędą się liczne koncerty, licytacje, pokazy i konferencja prasowa. Od godzin porannych na ulicach powiatu kwestować będą młodzi ludzie, którzy tego dnia liczyć będą na wielkie serca spotykanych ludzi.

Od rana na hali będzie można obejrzeć sprzęt medyczny, jaki otrzymał sokołowski szpital od fundacji WOŚP za ponad już 1 milion zł. Musimy podkreślić, że pieniądze, jakie zebrano przez 25 lat, wróciły w postaci nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu do sokołowskiego szpitala.
Tego dnia oddać też będzie można krew w ambulansie regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy. Zapraszamy do oddawania krwi osoby pełnoletnie z dowodem osobistym, zdrowe, które w ostatnim czasie nie przechodziły chorób czy operacji.

Już dziś zapraszamy też na „V Bieg Policz się z cukrzycą”, który ruszy około południa. Chętnych mogą zgłaszać się już dziś drogą mailową lub w dniu finału w godzinach 10.00-12.00 w biurze biegu w hali sportowej. Podczas finału będzie można m.in. zaopatrzyć się w orkiestrowe gadżety (koszulki, kubki, smycze i wiele innych) i spróbować przepysznego bigosu i grochówki przygotowanego przez pana Krystyna Tomczuka i strażaków z OSP w Skrzeszewie. 26. finał zakończymy urodzinowym tortem oraz Światełkiem do nieba. Sokołowski sztab WOŚP zaprasza wszystkich mieszkańców naszego powiatu i miasta do włączenia się w finał. Bądźmy tego dnia razem, pokazując jak wielkie serca mają mieszkańcy powiatu sokołowskiego. Więcej szczegółów 26 Finału WOŚP już niedługo na sztabowym Facebooku.

(i)

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Dbajmy o to by "Orkiestra" grała nam najdłużej!

wojan
2017-12-22 18:53:26
Strona 1/1


Dane kontaktowe