17
2020
2015-10-29

25-lecie firmy


Sokołowska firma "A&W moda" kilka dni temu obchodziła piękny jubileusz. Salon mody ślubnej ukończył właśnie 25 lat. 

Właściciele firmy - Alina i Wiesław Soćkowie - zorganizowali z tej okazji imprezę urodzinową, na którą zaprosili blisko 150 osób. Były przemówienia, podziękowania i pyszny tort! Wśród zaproszonych gości byli w szczególności osoby zaprzyjaźnione z salonem mody, który od 25 lat  sprzedaje ekskluzywną odzież ślubną, i nie tylko. 
 
- To taka odzież, która cieszy oko. Jeśli w ich salonie zobaczysz coś na wystawie, od razu chcesz to mieć. Kobiety wiedzą, w czym rzecz - śmieją się klientki. 
 
Wśród zaproszonych gości nie zabrakło oczywiście pań, dla których salony "A&W moda" są niemal jak drugi dom. A takich klientek jest naprawdę sporo. 
 
Uroczystość jubileuszowa odbyła się w miejscu równie ekskluzywnym - sali kinowej Sokołowskiego Ośrodka Kultury. Właściciele salonu zorganizowali prezentację strojów, jakie oferuje ich firma. Stroje prezentowali tancerze i tancerki z Zespołu Pieśni i Tańca "Sokołowianie". Podczas prezentacji nie zabrakło słów zachwytu.
 
- Och! Ach! Chcę to mieć - zachwycali się goście.Nic dziwnego. Oferowane przez nich stroje są po prostu przepiękne.
 
O część artystyczną zadbali "Sokołowianie" i Black Code Dance Studio. Po cześci artystycznej właściciele salonu zaprosili gości na bankiet. Nie zabrakło oczywiście dużego, jubileuszowego tortu.
 
***
Firma "A&W moda" powstała 25 lat temu. Jej właścicielem jest małżeństwo z Sokołowa - Alina i Wiesław Soćkowie. Salony odzieżowe "A&W moda" znajdują się w Sokołowie Podlaskim,  Siedlcach, Łukowie, Ostrowii Mazowieckiej oraz Zambrowie. 
 
- Dominującą marką w naszych salonach jest „Solar”, z którą współpracujemy ponad 20 lat. Posiadamy sklepy patronackie oraz franczyzowe tej marki - podkreślają właściciele. 
 
W ich salonach kupić można kolekcje polskich, jak również zagranicznych producentów. Proponowana przez nich odzież skierowana jest do kobiet aktywnych zawodowo, dbających o swój wygląd i ceniących elegancję. Oferta obejmuje odzież na przeróżne okazje, począwszy od linii sportowej, aż po stroje wieczorowe i suknie ślubne.
 
Zapraszamy do salonów. - W Sokołowie znajdziecie nas przy ulicy Wolności 29, a w Siedlcach w DH Atlas przy Morskiej 7 - mówi Alina Soćko.
Zapraszamy także do odwiedzenia strony internetowej salonu: www.awmoda.pl
 
KW
« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe